Profilet

1/2” internal drivesocket 6-pointLIFE profileMos e përdorni me mjete pneumatike, elektrike ose me bateriPremium flex chrome vanadium steelLifetime warranty

Standards

ISO 2725 - 1

Product features

 • Materiali: krom molibden
 • rënie të falsifikuara, ngurtësuar tërësisht dhe nevrik
 • përfundojë sipërfaqe: krom kromuar sipas ISO 1456:2009
 • i lëmuar
 • bërë sipas standardit ISO 2725-1 (vetëm dimension metrikë)
 • Tërësisht të prodhuara në përputhje me standardin DIN 3124
#title#
kodWrench sizeLenghtDiameterDiameterT minPeshë
60530783813.222.91255
61015593813.922.91255
60085110381522.91255
600852113816.322.91255
600853123817.922.91265
600854133818.822.91265
600855143819.722.91265
600856153820.422.91265
600857163822.921.51285
600858173824.3221295
600859183825.52312100
600860193826.82414105
600861203828.12414115
600862213829.32514128
600863223830.42514142
600864234031.72614147
600865244233.12816165
600866254234.22916126
600867264235.33016126
6008682743373018180
6008692843383120185
6101562943393220185
600871304640.73422195
600872324643.23622237
6101055/16"3813.222.91255
6101063/8"381522.91255
6101077/16"3816.322.91255
6101081/2"3818.822.91265
6101099/16"3820.422.91265
6101105/8"3822.921.51285
61011111/16"3825.5231295
6101123/4"3826.82414105
61011313/16"3829.32514128
6101147/8"4031.72614142
61011515/16"4233.12816165
6101161"4235.33016126
6101171.1/16"43373018180
6101181.1/8"43393220185
6101191.3/16"4640.73422237
6101201.1/4"4643.2362255
* Imazhet e produkteve janë simbolike. Të gjitha dimensionet janë në mm, pesha në gram.Të gjitha dimensionet e listuara mund të ndryshojnë në tolerancë.

Questions & Answers

 • I attached the socket wrench to the pneumatic tool and the wall cracked. What could be wrong?
  When working with pneumatic screwdrivers, you must use an impact socket wrench.
 • Përdorimi i thjeshtë

  Operacioni i shtrëngojë akomoduese bazat është i bazuar në një mekanizëm 75-dhëmb, e cila ndan 360 ° rreth të plotë në seksione të kënde 4.8-shkallë dhe në këtë mënyrë garanton përdorim më të lehtë edhe në pikat gati i paarritshëm. Me rritje të mëdha shtrëngojë, më pak kthehet dhe më pak përpjekje, ju mund të arrijë besueshmërinë më të madhe dhe saktësi më të lartë.
 • Saktësi

  Së bashku me arpion domosdoshme, bazat UNIOR lejojnë madje, i parashikueshëm dhe saktësi shtrëngimi dhe lirimi i vida dhe arra-punojnë me UNIOR arpiom është më i sigurt dhe më të sakta.
 • Siguri

  fole-prize-prize-pjesa femnore Speciale sistem mbajtjes me një prekje lirimin butonin garanton siguri më të madhe në punë dhe një shpejtësi të rritur fole-prize-prize-pjesa femnore mbyllje.