Product features

 • Ragljo karakterizohet nga qëndrueshmëri e jashtëzakonshme, e cila nuk mund të pritet me dorën e njeriut, jo kur shpaloset, por kur shtrëngohet. Arpion transmeton momente deri në 700 Nm. Këtë e arrijmë me një mekanizëm të qëndrueshëm me vetëm 24 tehe dhe një dorezë të gjatë. Çelësi është i destinuar për zhvidhosjen dhe shtrëngimin. Për shkak të qëndrueshmërisë së tij, mund të përdoret lehtësisht për zhvidhosjen e lidhjeve shumë kokëfortë, si gomat në makina.
 • Materiali: çeliku të veçantë mjet
 • rënie trupit të falsifikuara
 • përfundojë sipërfaqe: krom kromuar sipas ISO 1456:2009

Avantazhet:

 • qëndrueshmëri të lartë
 • Dorezë e gjatë, 465 mm
 • 24 Tërshërë
#title#
kodSign SQ 4-point profileLenghtThicknessWidthPeshë
6272001/2"46537.5471240
* Imazhet e produkteve janë simbolike. Të gjitha dimensionet janë në mm, pesha në gram.Të gjitha dimensionet e listuara mund të ndryshojnë në tolerancë.

Përdorim (pictures)

Përdorim (Video)

 • Përdorimi i thjeshtë

  Operacioni i shtrëngojë akomoduese bazat është i bazuar në një mekanizëm 75-dhëmb, e cila ndan 360 ° rreth të plotë në seksione të kënde 4.8-shkallë dhe në këtë mënyrë garanton përdorim më të lehtë edhe në pikat gati i paarritshëm. Me rritje të mëdha shtrëngojë, më pak kthehet dhe më pak përpjekje, ju mund të arrijë besueshmërinë më të madhe dhe saktësi më të lartë.
 • Saktësi

  Së bashku me arpion domosdoshme, bazat UNIOR lejojnë madje, i parashikueshëm dhe saktësi shtrëngimi dhe lirimi i vida dhe arra-punojnë me UNIOR arpiom është më i sigurt dhe më të sakta.
 • Siguri

  fole-prize-prize-pjesa femnore Speciale sistem mbajtjes me një prekje lirimin butonin garanton siguri më të madhe në punë dhe një shpejtësi të rritur fole-prize-prize-pjesa femnore mbyllje.