190/1 12p

Product features

 • Materiali: krom vanadium
 • rënie të falsifikuara, ngurtësuar tërësisht dhe nevrik
 • përfundojë sipërfaqe: krom kromuar sipas ISO 1456:2009
 • i lëmuar
 • bërë sipas standardit ISO 2725-1 (vetëm dimension metrikë)

Standards

ISO 2725 - 1

Profilet

1/2” internal 4-pointsocket 12-pointLIFE profileDo not use with pneumatic, electric or cordless toolsPremium flex chrome vanadium steelLifetime warranty

#title#
kodWrench sizeDiameterDiameterLenghtT minpeshë-- prazen stolpec -- 
603812101522.9381255
6038131116.322.9381255
6038141217.922.9381265
6038151318.822.9381265
6038161419.722.9381265
6038171520.422.9381265
6038181622.921.5381265
6038191724.322381265
6038201825.5233812100
6038211926.8243814105
6038222028.1243814115
6038232129.3253814128
6038242230.4253814142
6038252331.7264014147
6038262433.1284216165
6038272737304318180
6038283040.7344622195
6038293243.2364622237
6217223647,937,84622245
6093663/8"1521,8381255
6093677/16"16.321,8381255
6093681/2"18.821,8381265
6093699/16"20.421,8381265
60937019/32"21,720.7381265
6093715/8"22.921.5381265
60937211/16"23,922381265
6093733/4"25,9233814105
60937425/32"27.9243814115
60937513/16"27,9253814128
6093767/8"29,9264014142
60937715/16"31,9284216165
6093781"33,9304216170
6093791.1/16"35,9304318180
6093801.1/8"37,9324320190
6093811.3/16"39,9344622195
6093821.1/4"41,9364622237
* Imazhet e produkteve janë simbolike. Të gjitha dimensionet janë në mm, pesha në gram.
 • Përdorimi i thjeshtë

  Operacioni i shtrëngojë akomoduese bazat është i bazuar në një mekanizëm 75-dhëmb, e cila ndan 360 ° rreth të plotë në seksione të kënde 4.8-shkallë dhe në këtë mënyrë garanton përdorim më të lehtë edhe në pikat gati i paarritshëm. Me rritje të mëdha shtrëngojë, më pak kthehet dhe më pak përpjekje, ju mund të arrijë besueshmërinë më të madhe dhe saktësi më të lartë.
 • Saktësi

  Së bashku me arpion domosdoshme, bazat UNIOR lejojnë madje, i parashikueshëm dhe saktësi shtrëngimi dhe lirimi i vida dhe arra-punojnë me UNIOR arpiom është më i sigurt dhe më të sakta.
 • Siguri

  fole-prize-prize-pjesa femnore Speciale sistem mbajtjes me një prekje lirimin butonin garanton siguri më të madhe në punë dhe një shpejtësi të rritur fole-prize-prize-pjesa femnore mbyllje.