Product features

 • Materiali: çeliku të veçantë mjet
 • rënie trupit të falsifikuara
 • krejtësisht të thekur me te zbutura
 • përfundojë sipërfaqe: krom kromuar për ISO 1456:2009 standarde
 • ergonomik detyrë e rëndë komponent të dyfishtë të trajtojë

Avantazhet:

 • me 40 - dhëmbët
 • 9 ° kënd të punës
 • shtrëngojë fleksibël lejon punuar me trajtuar prirjen deri në max 90 ° me 22,5 ° hapa të
 • Siguria sistemi bllokohet
 • çelësat e gidores dute të lirohet nga doreza duke shtypur butonin e thjeshtë.
#title#
kodSign SQ 4-point profileLenghtThicknessWidthpeshë-- prazen stolpec --
6183671/4"1802225127
* Imazhet e produkteve janë simbolike. Të gjitha dimensionet janë në mm, pesha në gram.Të gjitha dimensionet e listuara mund të ndryshojnë në tolerancë.

Përdorim (pictures)

 • Përdorimi i thjeshtë

  Operacioni i shtrëngojë akomoduese bazat është i bazuar në një mekanizëm 75-dhëmb, e cila ndan 360 ° rreth të plotë në seksione të kënde 4.8-shkallë dhe në këtë mënyrë garanton përdorim më të lehtë edhe në pikat gati i paarritshëm. Me rritje të mëdha shtrëngojë, më pak kthehet dhe më pak përpjekje, ju mund të arrijë besueshmërinë më të madhe dhe saktësi më të lartë.
 • Saktësi

  Së bashku me arpion domosdoshme, bazat UNIOR lejojnë madje, i parashikueshëm dhe saktësi shtrëngimi dhe lirimi i vida dhe arra-punojnë me UNIOR arpiom është më i sigurt dhe më të sakta.
 • Siguri

  fole-prize-prize-pjesa femnore Speciale sistem mbajtjes me një prekje lirimin butonin garanton siguri më të madhe në punë dhe një shpejtësi të rritur fole-prize-prize-pjesa femnore mbyllje.