Fleta e të dhënave

pdfZipper hoodie - 1854Z-BIKE

Product features

Like our Pullover version this is made from a resilient ring spun and combed cotton (80%) + polyester (20%) blend. Made using 280g/m2 material featuring a straight-cut shape with a single jersey lined hood, plus flat cord drawstrings.
 • Light grey with contrasting white Unior logo on the front and Made For Work on the rear
 • Front pouch
 • Made For Work, Rest and Play
#title#
kodi zbehtëPeshë
629274S545
629275M581
629276L594
629277XL662
629278XXL637
* Imazhet e produkteve janë simbolike. Të gjitha dimensionet janë në mm, pesha në gram.Të gjitha dimensionet e listuara mund të ndryshojnë në tolerancë.
 • Teknologjia e re të përparuar

  Përdorimi i metodave të reja teknologjike dhe materiale të kualitetit të lartë të rezultojë në mjetet me një hapësirë ​​të gjatë jetës, harton sigurisë të siguruar vende pune riparim pa dëme, zgjidhjeve, efektivitetin shkëlqyer, materiale moderne dhe dizajn ergonomik sigurojë duket e mirë dhe përdorimin e sigurt.
 • Zgjidhje mbledhur krejtësisht për rezultate të shkëlqyera

  Zgjidhjet tona ofrojnë përshtatshmëri të pjesëve të biçikletave të gjithë prodhuesit. Tradita jonë, dizajn tona, dhe zhvillim të vazhdueshëm teknik dhe teknologjia moderne na mbajtur një hap përpara.
 • Qëndrueshmëri të shkëlqyer

  UNIOR mjete dore të përfundojë shumë punë më të shpejtë dhe të punojnë në zonat e ngushta më të lehtë. Ata janë përshtatur të punojnë në modelet e fundit të biçikletave.