1854W

Product features

  • Material: 50% cotton, 50% polyester
#title#
kodi zbehtëpeshë-- prazen stolpec -- 
623599XS421
623600S440
623601M473
623602L494
623603XL512
* Imazhet e produkteve janë simbolike. Të gjitha dimensionet janë në mm, pesha në gram.
  • Mirë se vini në katalogun më të fundit të mjeteve UNIOR vegla!
  • Së bashku me linjën standarde të mjeteve UNIOR paraqesim dy grupe të reja: mjeteve pneumatike dhe mjetet e biçikletave