Fleta e të dhënave

pdfHoodie - 1854BIKE

More About Product

Product features

Made from a resilient ring spun and combed cotton (80%) + polyester (20%) blend. Our new pullover hoodie is designed for everyday use from 280g/m2 material, featuring a straight-cut shape with a single jersey lined hood plus flat cord drawstrings.
 • Light grey with contrasting white Unior logo on the front and Made For Work on the rear
 • Front pouch
 • Made For Work, Rest and Play
#title#
kodi zbehtëPeshë
629269S488
629270M502
629271L558
629272XL582
629273XXL609
* Imazhet e produkteve janë simbolike. Të gjitha dimensionet janë në mm, pesha në gram.Të gjitha dimensionet e listuara mund të ndryshojnë në tolerancë.

Përdorim (pictures)

 • Teknologjia e re të përparuar

  Përdorimi i metodave të reja teknologjike dhe materiale të kualitetit të lartë të rezultojë në mjetet me një hapësirë ​​të gjatë jetës, harton sigurisë të siguruar vende pune riparim pa dëme, zgjidhjeve, efektivitetin shkëlqyer, materiale moderne dhe dizajn ergonomik sigurojë duket e mirë dhe përdorimin e sigurt.
 • Zgjidhje mbledhur krejtësisht për rezultate të shkëlqyera

  Zgjidhjet tona ofrojnë përshtatshmëri të pjesëve të biçikletave të gjithë prodhuesit. Tradita jonë, dizajn tona, dhe zhvillim të vazhdueshëm teknik dhe teknologjia moderne na mbajtur një hap përpara.
 • Qëndrueshmëri të shkëlqyer

  UNIOR mjete dore të përfundojë shumë punë më të shpejtë dhe të punojnë në zonat e ngushta më të lehtë. Ata janë përshtatur të punojnë në modelet e fundit të biçikletave.