Fleta e të dhënave

pdfXhup me një kapuç - 1854

Product features

Like our Pullover version this is made from a resilient ring spun and combed cotton (80%) + polyester (20%) blend. Made using 280g/m2 material featuring a straight-cut shape with a single jersey lined hood, plus flat cord drawstrings.
  • Light grey with contrasting white Unior logo on the front and Made For Work on the rear
  • Front pouch
  • Made For Work, Rest and Play
  • Material: 80% cotton, 20% polyester
#title#
kodi zbehtëPeshë
622898S400
622897M460
622896L510
622895XL520
622894XXL560
* Imazhet e produkteve janë simbolike. Të gjitha dimensionet janë në mm, pesha në gram.Të gjitha dimensionet e listuara mund të ndryshojnë në tolerancë.
  • Mirë se vini në katalogun më të fundit të mjeteve UNIOR vegla!
  • Së bashku me linjën standarde të mjeteve UNIOR paraqesim dy grupe të reja: mjeteve pneumatike dhe mjetet e biçikletave