Fleta e të dhënave

pdfCap Unior - 1840A

Product features

  • Materiali: poliestër
  • navy colour
  • metal buckle closure on the back
  • padded inside
  • additional air vents on the left and right side
  • reflective piping in the front
#title#
kodi zbehtëPeshë
626692Unisize84
* Imazhet e produkteve janë simbolike. Të gjitha dimensionet janë në mm, pesha në gram.Të gjitha dimensionet e listuara mund të ndryshojnë në tolerancë.
  • Mirë se vini në katalogun më të fundit të mjeteve UNIOR vegla!
  • Së bashku me linjën standarde të mjeteve UNIOR paraqesim dy grupe të reja: mjeteve pneumatike dhe mjetet e biçikletave