More About Product

Profilet

socket 6-pointPremium chrome vanadium steelLifetime warranty

Product features

 • Materiali: krom vanadium
 • rënie të falsifikuara, ngurtësuar tërësisht dhe nevrik
 • përfundojë sipërfaqe: krom kromuar sipas ISO 1456:2009
#title#
kodWrench sizeLenghtLenghtAdditionsl lenghtDiameterProfile ThicknessLenghtDiameterpeshë-- prazen stolpec --
6091026104,5222211729544
6091037108252312830,5547
609104811326271310306,576
6091059118272914,51033778
6091061012331321611357,5123
60910711128,532311712377,5125
6091081213533341812408,5161
6091091314336,5401914479186
60911014149,5404121144810,5226
6091111516341,54322,5155011236
6091121617346,54724175413340
60911317184,546,54925185613360
609114181984951,526,519,55813411
609115192045252,52820,56214445
6091162020753,554,53021,56314495
609117212165757,530,523,56515487
6091182223157583223,56716590
609119232386264,533,524,57418640
6091202424964,568,53425,57718713
609121252606769,53625,57919,5703
60912226270,5687036278122876
6091232728068713725,58020867
60912428290,57073,538,527,584211045
60912529298,57278,54128,590221140
609126303117580,54228,593231257
60912732330,57982,54528,595241434
609128353409097,54835,5108252200
6091293637680865030100252235
* Imazhet e produkteve janë simbolike. Të gjitha dimensionet janë në mm, pesha në gram.Të gjitha dimensionet e listuara mund të ndryshojnë në tolerancë.

Përdorim (pictures)

Formën dhe hapja e celesit mundësojë vidhosje në temat e të gjata .

Nëpërmjet Saj profilin e thellë celsat punon edhe si një celes bazat nga të gjata dhe temat

Photo (pictures)

 • Gjatë jetëgjatësi

  The wrenches are made of Premium chrome vanadium steel with a greater density at the points of the highest pressure, and such dimensioning and manufacture only increase their extreme power and durability.
 • Prerë siguria

  Me prerje të tyre të veçanta të sigurisë, celes të parandaluar dëmtimin e qoshet dhe buzë e vida dhe arra me shpërndarjen e forcës në mënyrë të barabartë mbi sipërfaqen larg nga linjat e jashtme të arrë ose vidhos kokën në vend të drejtpërdrejt në skajet.
 • Formë inovative

  Shtet-e-artit të dizajnit bën kyçe UNIOR garantojë një transferim të saktë dhe efikas të forcës ndaj krerëve vidë dhe arra.