More About Product

Profilet

Lifetime warranty

Product features

 • Materiali: çeliku të veçantë mjet, thekur me te zbutura
 • ergonomik detyrë e rëndë komponent të dyfishtë të trajtojë
 • përfundojë sipërfaqe: krom kromuar për ISO 1456:2009 standarde
 • Të darë biçikletë janë të dizajnuara për heqjen e shpejtë dhe të lehtë të gomave biçikletë dhe tuba më të vjetër dhe bikes qytetit me korniza metalike.
 • E gjatë të trajtojë ju mundëson për të gjeneruar forcë të mjaftueshme për të liroj buzë lejuar ju hapësirë ​​të mjaftueshme për të thjesht të hequr gomave ose tub nga timon, pa pasur nevojë të zbres gjithë timon. Në sajë të bllokohet të saj të pranverës, mjet gjithmonë do të mbetet në pozitën e lejuar ju që të përdorni atë vetëm duar.
#title#
kodLenghtThicknessWidthMaximum additional lenghtPeshë
62494446550220651405
* Imazhet e produkteve janë simbolike. Të gjitha dimensionet janë në mm, pesha në gram.Të gjitha dimensionet e listuara mund të ndryshojnë në tolerancë.
 • Teknologjia e re të përparuar

  Përdorimi i metodave të reja teknologjike dhe materiale të kualitetit të lartë të rezultojë në mjetet me një hapësirë ​​të gjatë jetës, harton sigurisë të siguruar vende pune riparim pa dëme, zgjidhjeve, efektivitetin shkëlqyer, materiale moderne dhe dizajn ergonomik sigurojë duket e mirë dhe përdorimin e sigurt.
 • Zgjidhje mbledhur krejtësisht për rezultate të shkëlqyera

  Zgjidhjet tona ofrojnë përshtatshmëri të pjesëve të biçikletave të gjithë prodhuesit. Tradita jonë, dizajn tona, dhe zhvillim të vazhdueshëm teknik dhe teknologjia moderne na mbajtur një hap përpara.
 • Qëndrueshmëri të shkëlqyer

  UNIOR mjete dore të përfundojë shumë punë më të shpejtë dhe të punojnë në zonat e ngushta më të lehtë. Ata janë përshtatur të punojnë në modelet e fundit të biçikletave.