1642.1/2P

More About Product

Profilet

Lifetime warranty

Product features

 • Materiali: çeliku të veçantë mjet, thekur me te zbutura
 • përfundojë sipërfaqe: krom kromuar sipas ISO 1456:2009
 • plastike të dyfishtë zhytur trajton

Si të përdorni mjet:

 • Funksioni themelor i Dana tela e brendshme është për të frenave tensioni dhe çelikut transmetimit kabllot. Ajo është përdorur për mbajtjen e kabllo brendshme dhe të tërhequr atë jashtë banesave.Bllokohet sigurisë është aktivizuar me një shtytje të gishtit të madh. Të Dana tani mund të lirohet dhe kabllo fikse.Bllokohet është lëshuar automatikisht nga shtrydhet trajton së bashku.Bllokoj shtesë sigurisë mundëson të lehtë përdorimin, më të shpejtë dhe më të rehatshme.
#title#
kodLenghtThicknessWidthAdditionsl lenghtDiameterpeshë-- prazen stolpec --
61971918514182,34246
* Imazhet e produkteve janë simbolike. Të gjitha dimensionet janë në mm, pesha në gram.Të gjitha dimensionet e listuara mund të ndryshojnë në tolerancë.

Përdorim (pictures)

Përdorim (Video)

 • Teknologjia e re të përparuar

  Përdorimi i metodave të reja teknologjike dhe materiale të kualitetit të lartë të rezultojë në mjetet me një hapësirë ​​të gjatë jetës, harton sigurisë të siguruar vende pune riparim pa dëme, zgjidhjeve, efektivitetin shkëlqyer, materiale moderne dhe dizajn ergonomik sigurojë duket e mirë dhe përdorimin e sigurt.
 • Zgjidhje mbledhur krejtësisht për rezultate të shkëlqyera

  Zgjidhjet tona ofrojnë përshtatshmëri të pjesëve të biçikletave të gjithë prodhuesit. Tradita jonë, dizajn tona, dhe zhvillim të vazhdueshëm teknik dhe teknologjia moderne na mbajtur një hap përpara.
 • Qëndrueshmëri të shkëlqyer

  UNIOR mjete dore të përfundojë shumë punë më të shpejtë dhe të punojnë në zonat e ngushta më të lehtë. Ata janë përshtatur të punojnë në modelet e fundit të biçikletave.