Fleta e të dhënave

pdfBosht zëvendës - 1639/2

More About Product

Profilet

Lifetime warranty

Product features

 • Materiali: çeliku special mjet, thekur me te zbutura
 • përfundojë sipërfaqe: krom kromuar sipas ISO 1456:2009

Si të përdorni mjet:

 • Zëvendës përmban dy depozitë të ndryshme diametër prej 9 mm dhe 10 mm për të futur para ose boshtet e pasme. Përshtatet në nofullat e inxhinierë ves​​.Bosht zëvendës është e lehtë për t'u përdorur. Dy burimet futur do të hapë nofullat automatikisht kur bosht zëvendës është hequr nga inxhinierë ves​​.
#title#
kodDiameterDiameterThicknessWidthHeightPeshë
6197159105035,540500
* Imazhet e produkteve janë simbolike. Të gjitha dimensionet janë në mm, pesha në gram.Të gjitha dimensionet e listuara mund të ndryshojnë në tolerancë.

Përdorim (pictures)

Përdorim (Video)

 • Teknologjia e re të përparuar

  Përdorimi i metodave të reja teknologjike dhe materiale të kualitetit të lartë të rezultojë në mjetet me një hapësirë ​​të gjatë jetës, harton sigurisë të siguruar vende pune riparim pa dëme, zgjidhjeve, efektivitetin shkëlqyer, materiale moderne dhe dizajn ergonomik sigurojë duket e mirë dhe përdorimin e sigurt.
 • Zgjidhje mbledhur krejtësisht për rezultate të shkëlqyera

  Zgjidhjet tona ofrojnë përshtatshmëri të pjesëve të biçikletave të gjithë prodhuesit. Tradita jonë, dizajn tona, dhe zhvillim të vazhdueshëm teknik dhe teknologjia moderne na mbajtur një hap përpara.
 • Qëndrueshmëri të shkëlqyer

  UNIOR mjete dore të përfundojë shumë punë më të shpejtë dhe të punojnë në zonat e ngushta më të lehtë. Ata janë përshtatur të punojnë në modelet e fundit të biçikletave.