1614/4BI

More About Product

Profilet

Video presentationLifetime warranty

Product features

Voztar është një mjet për të shpejt dhe pikërisht heqjen garën kurorë kufje nga 1 "1-1 / 8", 1-1 / 2 "ose 1-1 / 4" pezullimi ose pirun të ngurtë përpara. Për të përdorur, vendin e shkurret voztar mbi garën pirunit të përparmë dhe të rregullohet duke u kthyer arrë. Kthejeni boshtin bashkangjitur kolonën drejtues për të tërhequr garën kurorën nga pirun.Produkti mundëson largimin efikas garë pa përdorimin e një çekiç. Ajo është menduar për të dy profesionistë dhe entuziastë.
 • Materiali: çeliku special mjet, thekur me te zbutura
 • përfundojë sipërfaqe: nxihem DIN 50938 standarde
 • safe to use on aluminum, steel, titanium or carbon steerer tubes
 • Compatible with steerer tubes with maximum length of 380 mm
 • Collet for every steerer tube size from 1˝– 1.1/2˝
 • The entire system is packed in a custom cutout SOS foam tray, keeping things organized and clean
 • Lifetime warranty
 • Made in Europe.
#title#
kodDiameterDiameterDiameterLenghtWidthpeshë-- prazen stolpec --
6262691"1.1/8"1.1/4" - 1.1/2"4403204700
* Imazhet e produkteve janë simbolike. Të gjitha dimensionet janë në mm, pesha në gram.

Përdorim (pictures)

Përdorim (Video)

 • Teknologjia e re të përparuar

  Përdorimi i metodave të reja teknologjike dhe materiale të kualitetit të lartë të rezultojë në mjetet me një hapësirë ​​të gjatë jetës, harton sigurisë të siguruar vende pune riparim pa dëme, zgjidhjeve, efektivitetin shkëlqyer, materiale moderne dhe dizajn ergonomik sigurojë duket e mirë dhe përdorimin e sigurt.
 • Zgjidhje mbledhur krejtësisht për rezultate të shkëlqyera

  Zgjidhjet tona ofrojnë përshtatshmëri të pjesëve të biçikletave të gjithë prodhuesit. Tradita jonë, dizajn tona, dhe zhvillim të vazhdueshëm teknik dhe teknologjia moderne na mbajtur një hap përpara.
 • Qëndrueshmëri të shkëlqyer

  UNIOR mjete dore të përfundojë shumë punë më të shpejtë dhe të punojnë në zonat e ngushta më të lehtë. Ata janë përshtatur të punojnë në modelet e fundit të biçikletave.