Profilet

Lifetime warranty

Product features

 • Materiali: çeliku e veçantë mjet, thekur me te zbutura
 • përfundojë sipërfaqe: krom kromuar për ISO 1456:2009 standarde
 • rënie të falsifikuara, ngurtësuar tërësisht dhe nevrik
 • ergonomik detyrë e rëndë komponent të dyfishtë të trajtojë
 • Si të përdorni mjet:
 • celes profesional pedale ka dy hapje 15 mm të vendosur në kënde të kompensuar të lehtë të hequr pedale pavarësisht pozitës pedale bosht.Projektimit dhe të përfundojë siguron qëndrueshmëri, fuqi dhe saktësi.Shtesë dorezë ofron levave për të hequr edhe pedalet forta. Sigurisht, nuk është një hapës shishe të përfshira për aktivitetin më të vështirë seminarit.
#title#
kodWrench sizeWrench sizeWrench sizeLenghtThicknessPeshë
6249611515153505381
* Imazhet e produkteve janë simbolike. Të gjitha dimensionet janë në mm, pesha në gram.Të gjitha dimensionet e listuara mund të ndryshojnë në tolerancë.

Përdorim (Video)

 • Teknologjia e re të përparuar

  Përdorimi i metodave të reja teknologjike dhe materiale të kualitetit të lartë të rezultojë në mjetet me një hapësirë ​​të gjatë jetës, harton sigurisë të siguruar vende pune riparim pa dëme, zgjidhjeve, efektivitetin shkëlqyer, materiale moderne dhe dizajn ergonomik sigurojë duket e mirë dhe përdorimin e sigurt.
 • Zgjidhje mbledhur krejtësisht për rezultate të shkëlqyera

  Zgjidhjet tona ofrojnë përshtatshmëri të pjesëve të biçikletave të gjithë prodhuesit. Tradita jonë, dizajn tona, dhe zhvillim të vazhdueshëm teknik dhe teknologjia moderne na mbajtur një hap përpara.
 • Qëndrueshmëri të shkëlqyer

  UNIOR mjete dore të përfundojë shumë punë më të shpejtë dhe të punojnë në zonat e ngushta më të lehtë. Ata janë përshtatur të punojnë në modelet e fundit të biçikletave.