Fleta e të dhënave

pdfceles këmbe - 1610/2

More About Product

Profilet

Lifetime warranty

Product features

 • Materiali: krom vanadium
 • përfundojë sipërfaqe: krom kromuar për ISO 1456:2009 standarde
 • rënie të falsifikuara, ngurtësuar tërësisht dhe nevrik

Si të përdorni mjet:

 • celes pedale është menduar për të shpejtë, i thjeshtë fund kuvendi efektiv dhe demontimi e pedale. Trupi jashtëzakonisht e gjatë dhe të pakta si dhe nofulla projektuar posaçërisht mundësuar përshtatshmëri perfekte me pedale. Shpejtësia më e lartë dhe të sigurisë nga vidhosje dhe un vidhosje pedalet në krahasim me celes tradicionale fund të hapur siguron pune të rehatshme pa dëme.celes pedale është në dispozicion në tri dimensione të ndryshme: 15 x 15 për pedale, ndërsa 15 x 17 dhe 15 x 9/16 "për shpërndarës.
#title#
kodWrench sizeLenghtThicknessPeshë
61501115 x 153405,2269
* Imazhet e produkteve janë simbolike. Të gjitha dimensionet janë në mm, pesha në gram.Të gjitha dimensionet e listuara mund të ndryshojnë në tolerancë.

Përdorim (pictures)

 • Teknologjia e re të përparuar

  Përdorimi i metodave të reja teknologjike dhe materiale të kualitetit të lartë të rezultojë në mjetet me një hapësirë ​​të gjatë jetës, harton sigurisë të siguruar vende pune riparim pa dëme, zgjidhjeve, efektivitetin shkëlqyer, materiale moderne dhe dizajn ergonomik sigurojë duket e mirë dhe përdorimin e sigurt.
 • Zgjidhje mbledhur krejtësisht për rezultate të shkëlqyera

  Zgjidhjet tona ofrojnë përshtatshmëri të pjesëve të biçikletave të gjithë prodhuesit. Tradita jonë, dizajn tona, dhe zhvillim të vazhdueshëm teknik dhe teknologjia moderne na mbajtur një hap përpara.
 • Qëndrueshmëri të shkëlqyer

  UNIOR mjete dore të përfundojë shumë punë më të shpejtë dhe të punojnë në zonat e ngushta më të lehtë. Ata janë përshtatur të punojnë në modelet e fundit të biçikletave.