Product features

 • Materiali: çelik inox
 • per dimensionet: 1, "1.1 / 4" 1.1 / 8 ", 1.1 / 2"
 • 1604/2PLUS mundëson rritje e matës matës pika 1604.1/2PLUS, i cili mundëson përcaktimin e shpejtë dhe të saktë të gjatësisë tub drejtues dëshiruar pas prerë.

Si të përdorni mjet:

 • Kur pirun menaxhimit tub i ri është më se e nevojshme, duhet të jetë prerë në gjatësinë e saktë. Udhëzues pin për prerje drejtues saktë prerja madhësive të sheshtë dhe lejon tub 1 ", 1.1 / 4", 1.1 / 8 "ose 1.1 / 2". Forcojë pirun në prerjen hekurudhor, prerja duhet të jetë i pozicionuar pikërisht në hapjen e pin udhëzues. Pak shtypni arrë. Instaloni pin udhëzues prerjen përgjatë fikse tavolinë pirun pirg. Pritini pa menaxhimit tub, mendoj se e rrethore (br.750 produktit) nëpër vrima pin udhëzues.Strehimit, e bërë nga mënyrë kopakten dhe të saktë, duke mos lënë menaxhimin gërvishtjet tub.
#title#
kodDiameterDiameterDiameterDiameterWrench sizeWrench sizeThicknessWidthLenghtPeshë
6234171"1.1/8"1.1/4"1.1/2"1,52,5606038918
* Imazhet e produkteve janë simbolike. Të gjitha dimensionet janë në mm, pesha në gram.Të gjitha dimensionet e listuara mund të ndryshojnë në tolerancë.

Përdorim (pictures)

Përdorim (Video)

Accessories

 • Teknologjia e re të përparuar

  Përdorimi i metodave të reja teknologjike dhe materiale të kualitetit të lartë të rezultojë në mjetet me një hapësirë ​​të gjatë jetës, harton sigurisë të siguruar vende pune riparim pa dëme, zgjidhjeve, efektivitetin shkëlqyer, materiale moderne dhe dizajn ergonomik sigurojë duket e mirë dhe përdorimin e sigurt.
 • Zgjidhje mbledhur krejtësisht për rezultate të shkëlqyera

  Zgjidhjet tona ofrojnë përshtatshmëri të pjesëve të biçikletave të gjithë prodhuesit. Tradita jonë, dizajn tona, dhe zhvillim të vazhdueshëm teknik dhe teknologjia moderne na mbajtur një hap përpara.
 • Qëndrueshmëri të shkëlqyer

  UNIOR mjete dore të përfundojë shumë punë më të shpejtë dhe të punojnë në zonat e ngushta më të lehtë. Ata janë përshtatur të punojnë në modelet e fundit të biçikletave.