More About Product

Profilet

Video prezantimLifetime warranty

Product features

 • Materiali: krom vanadium
 • rënie të falsifikuara, ngurtësuar tërësisht dhe nevrik
 • përfundojë sipërfaqe: krom kromuar për ISO 1456:2009 standarde
 • plastike të dyfishtë zhytur trajton
 • Të Dana janë të destinuara për të shpejtë heqjen drejtpërdrejtë gomave - sidomos e gomave që kanë të lidhura tashmë me rim. Duke përdorur Dana, ne shtypjen e gomave në mënyrë që të shkëput nga sferë e cila është e buzës. Një grip i fortë lehtëson heqjen e gomave. Formën projektuar mirë e Dana mundëson ndarjen e gomave nga rim dhe siguron që kamerdare nuk është shpuar kur heqjen e gomave. Të Dana janë krom veshura dhe të laminuara me plastike për një rrokje më të rehatshme.
#title#
kodLenghtHeightWidthD maxpeshë-- prazen stolpec --
617586300616480588
* Imazhet e produkteve janë simbolike. Të gjitha dimensionet janë në mm, pesha në gram.Të gjitha dimensionet e listuara mund të ndryshojnë në tolerancë.

Përdorim (pictures)

Përdorim (Video)

 • Teknologjia e re të përparuar

  Përdorimi i metodave të reja teknologjike dhe materiale të kualitetit të lartë të rezultojë në mjetet me një hapësirë ​​të gjatë jetës, harton sigurisë të siguruar vende pune riparim pa dëme, zgjidhjeve, efektivitetin shkëlqyer, materiale moderne dhe dizajn ergonomik sigurojë duket e mirë dhe përdorimin e sigurt.
 • Zgjidhje mbledhur krejtësisht për rezultate të shkëlqyera

  Zgjidhjet tona ofrojnë përshtatshmëri të pjesëve të biçikletave të gjithë prodhuesit. Tradita jonë, dizajn tona, dhe zhvillim të vazhdueshëm teknik dhe teknologjia moderne na mbajtur një hap përpara.
 • Qëndrueshmëri të shkëlqyer

  UNIOR mjete dore të përfundojë shumë punë më të shpejtë dhe të punojnë në zonat e ngushta më të lehtë. Ata janë përshtatur të punojnë në modelet e fundit të biçikletave.