Profilet

Lifetime warranty

Product features

 • Materiali: kornizë nga aliazh alumini, levë të trajtojë nga çeliku të veçantë përbërjen
 • trajtuar: formë ergonomik
 • pranverës për rihapjen
 • përfunduar me 4 copa hundë për ngritjen thumba verbër deri në 4,8 mm ose 3/16 "
 • me celes për ndryshimin e hundë-copë
#title#
kodLenghtDiameterDiameterDiameterDiameterPeshë
6154542702.4 (3/32")3.2 (1/8")4.0 (5/32")4.8 (3/16")700
* Imazhet e produkteve janë simbolike. Të gjitha dimensionet janë në mm, pesha në gram.Të gjitha dimensionet e listuara mund të ndryshojnë në tolerancë.

Përdorim (pictures)

Photo (pictures)

Questions & Answers

 • Are riveting pliers available with rivets?
  Item 1300 has rivets attached, while item 1301 has no rivets attached.
 • I dobishëm

  Gamë të gjerë të mjeteve janë të destinuara për grupe të ndryshme të synuara të përdoruesve. Pirg siguruar goditjen e shpejtë dhe të thjeshtë. Të prerjen e rëndë rrota janë të dizajnuara për të punuar të dy metale të forta dhe të buta, plastike, etj
 • Grip i fortë

  Grip i fortë Mjetet UNIOR dallohen duke siguruar një kontroll të fortë në objektet duke u punuar në pa lëndime. Udhëzon në rrugë në clamps të mundësuar lëvizjen e saktë të nofullat me lëvizje të shpejtë trajtuar. Instalimi në baza rradhës siguron se ajo përshtatet me objektin duke u punuar në.
 • Materiale me cilësi të lartë

  Mirë-menduar-out projektimin dhe prodhimin e saktë të parandaluar dëmtimin e objekteve duke u punuar në edhe nën një peshë të konsiderueshme. Me këto karakteristika, mjetet efektive UNIOR janë zgjedhja e duhur për mjeshtrit të cilët kërkojnë cilësi dhe mjete të qëndrueshme me një jetë të gjatë shërbimit.