Fleta e të dhënave

pdfÇantë për vegla - 1112

More About Product

Product features

 • materiali: pëlhurë poliestër
 • mbyllje zinxhir
 • dimensionet e jashtme: 510x280x310 mm
 • vëllimi: 28 lit
 • Rrip i rregullueshëm i shpatullave me 2 doreza të mbushura me jastëk gome rrëshqitëse
 • fund i mbrojtur nga 6 këmbë gome
 • 6 xhepa të brendshëm për ruajtjen e veglave
 • kapak i madh për qasje të lehtë në përmbajtjen e çantës
 • 10 xhepa të jashtëm për ruajtjen e veglave
 • 2 xhepa të jashtëm me mbyllje velcro
#title#
kodLenghtWidthHeightPeshë
6281625102803101604
* Imazhet e produkteve janë simbolike. Të gjitha dimensionet janë në mm, pesha në gram.Të gjitha dimensionet e listuara mund të ndryshojnë në tolerancë.

Përdorim (pictures)

 • Çeliku fletë Cilësisë

  Qerre mjet, zemrat, kabinete dhe kuti të ndryshme për ruajtjen mjet, si dhe grupe pune, qëndron, grepa dhe pajisje të tjera janë bërë të gjitha prej çeliku me cilësi fletë. Llak veshura për të rezistuar korrozioni dhe gërvishtjet, pajisje është praktikisht i pathyeshëm
 • Formë inovative

  Një njohuri të plotë të gjitha kërkesat e punës së profesionistëve lokale ka rezultuar në edicionet e pajisjeve të seminarit të aftë për të ofruar qasje të madhe, magazinimit të qartë mjet dhe përmirësimin e shikimit në çdo moment.
 • Qartë magazinimit mjet

  Me ruajtjen e saj të qartë mjet dhe qasje të lehtë, pajisje UNIOR seminar ju ndihmon të mbani seminarit tuaj në mënyrë dhe në këtë mënyrë rrit produktivitetin tuaj.