1609/2BI

More About Product

Profilet

Lifetime warranty

Product features

 • Materiali: çeliku e veçantë mjet, thekur me te zbutura
 • përfundojë sipërfaqe: krom kromuar për ISO 1456:2009 standarde
 • ergonomik detyrë e rëndë komponent të dyfishtë të trajtojë

Si të përdorni mjet:

 • celes është përdorur për të hequr dhe instaluar Shimano® Hollowtech II, Campagnolo® Ultra-çift rrotullues dhe Power Torque, Race Face®, FSA®, SRAM®, Truvativ®, Chris King® fund kllapa si dhe shumë dhe të tjerët. celes i vogël është përfshirë për heqjen dhe instalimin e Shimano bulonave plastike që përdoren në Hollowtech II cranksets. 1609 celes / 2BI gjithashtu përshtatet në qendër të jashtëm arrë bllokohet të diskut.
#title#
kodLenghtThicknessWidthDiameterAdditionsl lenghtpeshë-- prazen stolpec --
61553635046642,72,8316
* Imazhet e produkteve janë simbolike. Të gjitha dimensionet janë në mm, pesha në gram.Të gjitha dimensionet e listuara mund të ndryshojnë në tolerancë.

Përdorim (pictures)

 • Teknologjia e re të përparuar

  Përdorimi i metodave të reja teknologjike dhe materiale të kualitetit të lartë të rezultojë në mjetet me një hapësirë ​​të gjatë jetës, harton sigurisë të siguruar vende pune riparim pa dëme, zgjidhjeve, efektivitetin shkëlqyer, materiale moderne dhe dizajn ergonomik sigurojë duket e mirë dhe përdorimin e sigurt.
 • Zgjidhje mbledhur krejtësisht për rezultate të shkëlqyera

  Zgjidhjet tona ofrojnë përshtatshmëri të pjesëve të biçikletave të gjithë prodhuesit. Tradita jonë, dizajn tona, dhe zhvillim të vazhdueshëm teknik dhe teknologjia moderne na mbajtur një hap përpara.
 • Qëndrueshmëri të shkëlqyer

  UNIOR mjete dore të përfundojë shumë punë më të shpejtë dhe të punojnë në zonat e ngushta më të lehtë. Ata janë përshtatur të punojnë në modelet e fundit të biçikletave.