EL ALETLERİ PROGRAMI

Kalite ve gelişim

Kalite ve gelişim

1991 yilinda Unior d.d.'ye Almanya, Offenbach'ta bulunan VDE Enstitüsü "Pruf – und Zertifizierungsinstitut" tarafindan penseleri ve tornavidalari için VDE sertifikasi verilmiştir. Bu sertifika Unior aletlerinin emniyetini garanti etmektedir. Enstitü DIN IEC 78 ve DIN 60900 dahil olmak üzere bu alandaki en yeni standartlara göre sürekli olarak aletlerimizin emniyetini denetlemektedir.

Unior d.d. ayni zamanda CEO'nun asil üyesidir. Uluslar arasi faaliyetleri araciligiyla Unior d.d. yillardir Avrupa ve dünyanin ekonomik sahnesinin bir parçasidir.

Unior d.d. bu ilişkileri ürünlerinin kalitesi ve güvenilirligiyle güçlendirmektedir. Unior d.d.'nin ISO 9001 sertifikasini almiş olmasi, üretim programinda kaliteyi sürekli olarak artirmayi gözledigini kanitlar.

16 Haziran 1994 tarihinde Unior d.d.'ye el aletlerinin, el aletlerinin metal kutularinin ve dövme parçalarin makinede işlenmesinin geliştirilmesini, üretilmesini ve pazarlanmasini kapsayan ISO 9001 standardi verilmiştir. 2003 Ocak ayinda Unior, ISO 9001-2000 sertifikasini almiştir.

Unior d.d.'ye 1988 yilinda aletleri için GS belgesi verilmiştir. Bu sertifika Remschied, Almanya'daki VPA Enstitüsü tarafindan düzenlenmekte ve denetlenmektedir. Bu enstitü gibi el aletleri dünya genelinde kullanilan en yeni DIN standartlarina göre denetlenir. Yalnizca kaliteli ürünler GS işaretiyle belgelenir.

SQ, Slovenya'da üretilen ürünlerin kalitesine ilişkin ilk ulusal işarettir. Unior d.d.'ye 1991 yilinda altin SQ işareti verilmiştir. Altin ulusal kalite işareti, kalite kontrol sertifikasi alan ürünlere verilmektedir.

Ortaklari, müşterileri ve tedarikçileriyle kalici iş ilişkileri kurmaktadir.