EL ALETLERİ PROGRAMI

Hakkımızda

Unior El aletleri programi

Satişlarimizin üçte birini en eski faaliyetimiz olan alet üretimi oluşturmaktadir. Unior aletlerinin uzun ve kullanişli ömürleri, büyük alet dövme gelenegi ve yeni teknolojik bulgularin uygulanmasinin yani sira krom vanadyum çeligi gibi üstün kaliteli malzemelerinden gelmektedir. Unior el aletlerinin tasarimi, geliştirilmesi ve üretimi sürekli olarak yeni müşteri gereksinimlerine uygun hale getirilmektedir.

UNIOR ticari markasi uzun alet ömrü ve en talepkar müşterilerin tam olarak memnun etmek için bir garantidir. UNIOR marka adi, beş kitada 80'den fazla ülkede tescillidir.

Original üretim çözümleri, aletler için olaganüstü uygulanabilirlik, verimlilik ve estetik görünüm kazandirir. 3000'den fazla farkli üründen oluşan el aletlerinin üretimi farkli iş ve işlemleri kolaylaştirir. El aletlerimiz uluslar arasi ISO 9001/2000 sertifikasina uygun verimli bir kalite sistemi yönetiminden kaynaklanmaktadir.Yüksek geilim aletleri, VDE sertifikasinin alinmasi için DIN EN 60900 standardina göre test edilmektedir. Unior el aletleri üretim grubu ayrica profesyonel el aleti kullanicilarin gereksinimlerini karşiladiginin bir kaniti olarak SQ-Slovenya Kalite standartina sahiptir.