MJETE DORE PROGRAMI

Legjenda e paketimit

A

Njė vogėl kartoni-kartolinė

Mjete ĖSHTĖ Bashkangjitur me njė kartolinė kartoni. Paketuara nė sasi prej katėr pjesė nė njė kuti tė petėzuar transportit kanate.

B

B-vogla me karton tė kartės plastike shtojcėn

Mjete ĖSHTĖ Bashkangjitur me njė kartolinė kartoni me njė shtojcė plastike. Paketuara nė sasi prej katėr pjesė nė njė kuti tė petėzuar transportit kanate.

C

C-Card me elastics karton

Mjete ĖSHTĖ Bashkangjitur Card me elastics nė kartoni.

D

Speciale zarf

Ka njė zarf tė veēantė nga Mjetel dhe pėrveē kėsaj Ajo ėshtė paketuar nė paketim transparent PVC.

 

 

 

E

Card me njė kartoni mėngė PVC

Mjete ĖSHTĖ  Bashkė me karton kartolinė pėr tė varur dhe ėshtė e mbrojtur si shtesė me njė mėngė Transparent PVC.

F

Pėrgjithshėm kuti petėzuar

G

Speciale projektuar kuti

Funksionalitetin e mjetet dorė shpjegohet.

 

 

H

Kartė H-karton me elsatics dhe tė paketuara nė kuti tė laminuara

K

Transport paketimit kafe

P

Kuletė plastike

S

Rasti plastike

T

ēanta me njė mėngė Transparent (lables ngjyra, PVC)

Vė tė mjeteve nė qese janė nė njė mėngė transparent me njė dry dhe njė emėrtim qė tregon njė listė tė mjeteve nė Set.

V

Kuletė

Z

Pėrgjithshėm zarf nė mėngė PVC

X

Paketimit ndryshme