MJETE DORE PROGRAMI

Sponsorizimi

UNIOR kėnaq nevojat e niches tė veēanta tė tregut dhe, me qėllim prodhimin e mjeteve-programit, renditet ndėr prodhuesit mė tė rėndėsishme. UNIOR ėshtė njė sponsor tė shumta biēikletė, automobilave dhe motor ekipeve tė njohura ndėrkombėtarisht. Pėrdorimi i mjeteve UNIOR pėr riparimin dhe mirėmbajtjen siguron atyre funksionimin normal, funksionalitetin dhe arritjen e rezultateve pėr t'u patur zili nė bazė tė kritereve globale.

 Sė bashku me shpėrndarėsit tanė ne sponsorizon shumė projekte, ngjarje, ekipe dhe individėve:
 

Unior Tools Team

International mountain bike world cup team, with riders coming from UK, Slovenia and Greece.
Website: www.uniortoolsteam.com
http://www.facebook.com/uniortoolsteam


 

K4K fourwheeler club 

Website: www.k4k.si
http://www.facebook.com/ClubK4K

 

Rok Bagoroš

Professional stunt rider from Slovenia, KTM factory driver.
Website: http://www.rokbagoros.com
http://www.facebook.com/Bagoros.Rok 

 

Team Raleigh

Professional road cycling team based in UK with riders coming from USA, Canada, UK, Netherlands and France.
Website: www.team-raleigh.com
http://www.facebook.com/Team.Raleigh


 

Slovenian Cycling Federation

Unior is proud sponsor of Slovenian national Federation.
Web site: www.kolesarska-zveza.si