MJETE DORE PROGRAMI

Misioni dhe vizioni

Misioni dhe vizion

Vizion

Pėr t'u bėrė njė nga pesė prodhuesit mė tė rėndėsishme tė mjeteve me cilėsi tė lartė tė dorės nė Evropė.

Mission

Pėr tė prodhuar me cilėsi tė lartė mjetet e anėn funksionale me njė hapėsirė ​​tė gjatė jetės pėr nevojat e pėrdoruesve profesional.