MJETE DORE PROGRAMI

Mbėshtetja e klientit

UNIOR Garanci

UNIOR garanci pėr tė gjitha mjetet e saj kundėr defekteve nė materiale ose nė prodhim dhe ata do tė riparohen falas, kur ato janė pėrdorur si duhet, ose ata do tė zėvendėsohen me paraqitjen e dokumentacionit tė pėrshtatshme. Garancia nuk vlen pėr mjetet tė cilat janė modifikuar pa pėlqimin e UNIOR ose nė qoftė se ata janė tė lodhur nga ose dėmet. Nuk ėshtė e mundur pėr tė vėnė nė jetė garanci pėr dėmet qė do tė rezultojnė nga pėrdorimi i kėtyre mjeteve.


 

Prezantim

 Video (WMV format, 26 MB)