MJETE DORE PROGRAMI

Unior - mjete dore

UNIOR, european mjete dore prodhues, ėshtė njė sinonim tė besueshme, me cilėsi tė lartė, dhe veglat e dizajnuara funksionalisht tė dorės e gjithė bota. Pėr shkak tė cilėsisė sė tij tradicionale, trademark UNIOR ėshtė i njohur me mjeshtrit tė dy profesionistė dhe amatorė.

MJETE DORE KATALOG

Mjete Programi dora, i pėrbėrė nga mė shumė se 3000 produkte tė ndryshme, ėshtė e garantuar pėr tė ndihmuar me punė tė shumta. Mjete UNIOR janė tė njohur veēanėrisht pėr kombinimin e tyre joshės tė kualitetit tė lartė dhe ēmim tė volitshme. 

MJETE DORE KATALOG  

 
 

Kėrko mjet sipas emrit ose kod:

(Shembull: gėrshėrė tė mėdha, 702/1)

Cilėsia ėshtė shqetėsimi ynė kryesor

Programi mjete dore mban certifikatėn ndėrkombėtare tė cilėsisė ISO 9001 pėr zhvillimin, prodhimin dhe tregtimin e mjeteve tė dorės, dhe paketimit metalike pėr vegla dore, qė nga viti 1994. Mjetet pėr aplikimin elektronik janė testuar sipas certifikatė VDE.