MJETE DORE PROGRAMI

Shėnime Ligjore

Shėnime Ligjore Unior d.d.

 Pėrmbajtja dhe materiale ilustruese tė postuara nė www.unior.si dhe nė tė gjitha faqet e lidhura janė pronė e kompanisė UNIOR dhe nuk duhet tė kopjohet apo tė shpėrndahen nė ndonjė mėnyrė, pėrveē pėr qėllime jo-komerciale (ku ata duhet tė pėrmbajė tė gjitha njoftimet e autorit) .

Kompania UNIOR do tė bėjė ēmos pėr tė siguruar qė informacioni nė faqet e saj ėshtė e saktė dhe tė azhurnuara, por kompania nuk do tė pranojė asnjė pėrgjegjėsi pėr gabimet e mundshme nė lidhje me aksesin e faqeve, pėr informacion tė jetė e mundur tė pasakta, apo pėr dėmet e mundshme qė rezultojnė nga ky informacion i pasaktė. Ajo gjithashtu rezervon tė drejtėn pėr tė ndryshuar ndonjė tė pėrmbajtjes nė kėto faqe pa njoftim paraprak.

 Kompania UNIOR do tė mbledhė adresat e-mail dhe informacione tė tjera personale nė faqen e internetit tė saj pėr qėllime tė dėrgimit tė e-lajme dhe hetimet. Kompania UNIOR garanton qė informacioni i marrė nė kėtė mėnyrė do tė pėrdoret vetėm pėr qėllimet e kompanisė UNIOR dhe nuk do tė zbulohet tė personave tė tjerė fizikė dhe artificiale ose tė pėrdoren pėr ndonjė qėllim tjetėr.