RUČNÉ NÁRADIE

Priemyselný marketing

Vlastný vývoj, moderné výrobné linky, počítačom kontrolované technológie uznávané partnermi (Mori Seki, Miyano, Daewoo a ďalšie) spolu s inovačným plánovaním a flexibilnými procesmi zaisťuje najvyššiu kvalitu produkcie.

Globálne znalosti Unioru a využívanie vynikajúcych strojov a iných zariadení, sú zapojené do všetkých kľúčových fáz  mechanického a tepelného spracovania povrchu.

Mechanické spracovanie materiálov

Úkosové stroje umožňujú adekvátne zrážanie hrán rôznych vnútorných a vonkajších profilov. Spracovanie rôznych výrobkov postupným úberom materiálu (vŕtanie, rezanie závitov, frézovanie, sústruženie, atď) sa vykonáva na moderných CNC strojoch.

Spracovanie plechov

Unior technológia zabezpečuje kvalitné kruhové zváranie  MAG do priemeru a dĺžky 300 mm. Excentrickej a hydraulické lisy (až 160 t) umožňujú rozsiahle transformácie plechu, proces ohýbania sa vykonáva pomocou CNC strojov SALVAGNINI pomocou robotizovaných technológií. Robotické zváracie bunky umožňuje odporové zváranie plechových komponentov.

Tepelné spracovanie materiálov

Kalenie sa vykonáva v ochrannej atmosfére, ktorá zabraňuje oduhličeniu na povrchu, zaručuje zodpovedajúcu tvrdosť na jednotlivých častiach nástrojov a je dosiahnutá procesom indukčného kalenia.

Povrchová ochrana materiálov

Niklovanie, chrómovanie a fosfátovanie sa vykonáva na automatizovaných, počítačom riadených a ekologických moderných výrobných linkách. Povrchová ochrana môže byť vykonaná za použitia jedného alebo niekoľkých plastických vrstiev v rôznych farbách.