RUČNÍ NÁŘADÍ

Průmyslový marketing

AVlastní vývoj, moderní výrobní linky, počítač-kontrolovaný technologie uznávané partnery (Mori Seki, Miyano, Daewoo a další) spolu s inovativně plánované a flexibilní procesy zajišťují nejvyšší kvalitu produkce.

Globální znalosti Unioru a využití vynikajících strojů a jiných zařízení, jsou zapojeny do všech klíčových fází výroby, od mechanického a tepelného zpracování povrchu až po ochranu povrchu a kování zastudena.

Mechanické zpracování materiálů

Úkos nástroje a vhodný úkos jehel umožňují adekvátní tvoření různých vnitřních a vnějších profilů. Zpracování různých produktů způsobem úběru materiálu (vrtání, řezání závitů, frézování, soustružení, atd.) se provádí na moderních CNC strojích.

Zpracování plechů

Technologie Unioru zajišťuje kvalitní kruhové svařování způsobem MAG do průměru a délky 300 mm. Výstředníkové a hydraulické lisy (až 160 t) umožňují rozsáhlou transformaci plechu, proces ohýbání se provádí pomocí CNC strojů SALVAGNINI pomocí robotizovaných technologií. Robotické svařovací buňky umožňují odporové svařování u plechových komponentů.

Tepelné zpracování materiálů

Zpracování kalením se provádí v ochranné atmosféře, která zabraňuje oduhličení povrchu; odpovídající tvrdosti na jednotlivých  částech  nástrojů je dosaženo procesem indukčního kalení.

Povrchová ochrana materiálů

Povrchová úprava niklováním, chromováním a fosfátováním  se provádí na automatizovaných,  počítačově řízených moderních výrobních linkách.  Povrchová ochrana může být provedena jednou, nebo několika plastovými vrstvami v různých  barvách.