RUČNÍ NÁŘADÍ

Kvalita a rozvoj

Multidisciplinární přístup k rozvoji

Unior  vždy zvažuje potřeby uživatelů při vývoji nástrojů. Při neustálm zlepšování materiálů, nových ergonomickch řešení a zvážení všech bezpečnostních hledisek, se společnost ukázala být skutečným partnerem pro profionální uživatele nářadí po desetiletí.

Unior neustále sleduje potřeby profesionálních uživatelů a proto vyvíjí novinky v souladu s nejnovějšími standardy a trendy na mezinárodním trhu. Originální řešení zajišťuje vynikající funkčnost, ergonomie nabízí větší komfort při práci a bezpečnostní prvky jsou prevencí proti zranění.Práce se provádí rychleji a jednodušeji při používání nářadí Unior.

Rozvoj nástrojů pro různé účely je založen na počítačovém modelování, které se provádí s pomocí nejmodernějších počítačových programů. Tým vysoce zkušených odborníků pro jednotlivé oblasti se podílí na vývoji programu.

Nástroje s ověřenou kvalitou

Ruční nářadí Union je vyráběno v souladu s evropskými a globálními standardy kvality. Unior se také snaží zajistit vysokou kvalitu ručního nářadí jako plnoprávný člen CEO.(Evropský výbor pro nářadí)

Unior jako jeden z prvních výrobců ručního nářadí v Evropě získal osvědčení ISO 9001. V roce 1994 společnost získala certifikát ISO 9001 pro vývoj, výrobu a uvádění na trh, plechová pouzdra pro ruční nářadí a mechanické zpracování kovaných dílů.

Nástroje Unior jsou v souladu s normou DIN, o čemž svědčí skutečnost, že společnost je držitelem certifikátu GS. Od roku 1988 se kvalita řídí těmito normami a je pravidelně kontrolována VPA (ústav v Remshiedu v Německu).

Od roku 1991 jsou nástroje pro práci na vysokém napětí také hrdým držitelem VDE certifikátu vydaném VDE ústavem« Pruf und Zertifizierungsinstitut« v Offenbachu v Německu.

Unior následuje  EFQM dokonalý model. Všichni zaměstnanci jsou zapojeny do procesu vytváření zlepšení kvality a učení se jeden od druhého. Při zajišťování kvality také spolupracuje s dodavateli, odběrateli a dalšími partnery.

Unior po celém světě

Ruční nářadí Unior je k dispozici uživatelům na všech kontinentech. Ochranná známka Unior je chráněna ve více než 80 zemích. Společnost je vlastníkem, nebo spoluvlastníkem více než 20 společností v zahraničí. Rozsáhlá síť distributorů je zodpovědná za prodej v celé Evropě, U.S:A. , Austrálii, Novém Zélandu a mnoha zemích Latinské Ameriky, Afriky a Středního východu.

Poradenství

Na místních trzích  jsou pečlivě vybráni partneři Unior , kteří radí uživatelům. Oni také zajšťují technickou podporu, údržbu a veškeré informace o zprávném výběru a používání nástrojů.

Unior neustále rozšiřuje  svoji síť distributorů a konzultantů na celém světě. Nářadí Unior jsou dostupné pro každého i přes webový katalog.